Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Зорі засяють ще яскравіше
Новости - Культура
26.06.2017 13:23

1—2 липня в Голій Пристані відбудеться ювілейний XV Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості ‘‘Купальські зорі’‘, гостей якого запрошують зануритися в атмосферу самобутнього українського колориту та долучитися до захоплюючого свята.

 

— На гостей фестивалю чекає концертно-конкурсна програма ‘‘Фестивальний розмай’‘ пісенно-обрядових, хореографічних, театралізованих дійств, пісень, танців на народну тематику серед солістів, творчих колективів, у тому числі дитячих, — пообіцяв під час прес-конференції міський голова Голої Пристані Олександр Бабич. — Очікується, що цьогоріч у фольклорному, справді народному святі візьмуть участь представники України, Білорусі, Румунії та Польщі. Важливо, аби в цей непростий для нашої держави час люди відчували справжнє єднання навколо національних традицій та цінностей, рідної мови, пісні, якими багата південна Україна.

Крім того, організатори обі­цяють пригощання справжнім українським кулішем. Окреме місце буде виділене для фуд-карду, де майстри кулінарної та кондитерської справи частуватимуть гостей делікатесами власного виробництва. У рамках заходу також проходитимуть спортивні змагання з шахів та шашок, футболу, баскетболу, карате, боксу, дзюдо, веслування на байдарках та каное, в яких візьмуть участь спортсмени з області та всієї України. Протягом дня будуть діяти виставки, ярмарки, творчі майстерні, майстер-класи з народно-ужиткового мистецтва, боді-арту та вінко­плетіння.

Увечері ж набережна міста традиційно зустріне гостей святковим концертом місцевих артистів та лауреатів конкурсної програми ‘‘Фестивальний розмай’‘. А далі на сцену вийдуть 15 найчарівніших та найталановитіших дівчат Таврійського краю, щоб позмагатися в конкурсі ‘‘Купальська красуня’‘. Вже за кілька днів учасниці прибудуть до міста, аби підготуватися. З ними працюватимуть професійні хореографи, зазначила начальник відділу культури, туризму та ЗМІ Голопристанської міськради Альона Литвиненко. Ще в програмі фестивалю — фаєр-шоу та мандри на повітряній кулі, запускання повітряних зміїв.

— Порадує свято й виступом зірок української естради. Цьогоріч драйву додасть гурт ‘‘Танок на майдані Конго’‘ (ТНМК). Тож запрошуємо всіх долучитися до широкого кола прихильників Івана Купала, спалити свої негаразди в купальському багатті, — зазначив Олександр Бабич, представивши журналістам генерального спонсора фестивалю — засновника обласного благодійного фонду Євгена Рищука, депутата Херсонської обласної ради, заступника голови ОДА Євгена Рищука. Той, у свою чергу, запевнив, що для нього справою честі є популяризація перлин Херсонщини, якою є Гола Пристань з її туристичними принадами, народним колоритом, національними традиціями.

Цьогорічний фестиваль обі­й­деться без гучних помпезних феєрверків. І справа не лише в економії, а й у тому, що в ни­нішніх умовах ‘‘кононади’‘ під час масових заходів недоречні. І без цього організатори обіцяють всім гостям фестивалю неперевершені враження, море позитивних емоцій та відмінний сімейний відпочинок. Нещо­давно, зокрема, впорядковано міськ­их пляж, на який завезено понад тисячу тонн піску. Саме навколо й триватимуть головні події фестивалю. На свято можна буде дістатися водним шляхом річковим транспортом — теплоходом або ракетою.

Олена АНТОНЕНКО.