05.05.2016 13:05

2 Sport

Прем’єр-ліга

Масова бійка на полі

У 24-му турі чемпіонату України з футболу донецький "Шахтар" переміг у Львові київське "Динамо" з рахунком 3:0.

Обидві команди почали матч активно, але на початку гри гострих моментів не створили. Гірники відкрили рахунок на 33-й хвилині. Коваленко змістився ближче до штрафного, віддав на Бернарда, а той далі на Едуардо. Бразильцю залишилося лише переграти Шовковського. Ще 2 м’ячі було забито у другому таймі — відзначилися Нем та Едуардо. Через 5 хвилин після останнього голу на полі зчинилася масова бійка. Через це по червоній картці отримали Ярмоленко та Степаненко, жовту — Рибалка, за розмови записав собі в пасив «гірчичник» також і Віда. На додачу з тренерської зони був вилучений Луческу, а з лави запасних — Кучер.

Після такого виру емоцій у «Динамо» було ще дві нагоди забити бодай гол престижу, але киянам це не вдалося.

Нагадаємо, що цей скандальний матч не вплинув на турнірне становище команд: «Динамо» ще минулого туру стало чемпіоном.

Олена КОНДРАТОВА.

Кубок Херсонщини

Долю матчів вирішили пенальті

У обох півфінальних матчах на кубок області імені Олександра Ладичука чи не вперше в історії цього турніру команди для визначення переможця використали увесь арсенал, передбачений регламентом: основний і додатковий час та пенальті. І у Високопіллі, де новомиколаївська «Дружба» приймала бехтерську «Вікторію», і у Чорнянці Каховського району, де місцевий ФК «Чорнянка» зустрічався з хлібодарівським «Колосом», поєдинки в основний час закінчилися унічию з однаковим рахунком — 2:2. У додатковий час у Високопіллі він не змінився, а в Чорнянці за 30 хвилин зріс до 3:3.

Довелося бити пенальті. І в обох матчах краще їх реалі­зували гості. У Високопіллі «Вікторія» — 4:3, а в Чорнянці «Колос» — 3:2.

Отже, у фіналі зустрічаються «Колос» (Хлібодарівка) і «Вікторія» (Бехтери).

Вл. інформ.

Чемпіонат серед аматорів

Такі різні результати

Другу перемогу здобув у груповому турнірі чемпіонату України серед аматорів хлібодарівський «Колос». У  третьому турі він здолав на своєму полі криворізький «Кривбас» з рахунком 2:0. Тепер в активі команди 7 очок (одна гостьова нічия з запорізьким «Металургом»).

Натомість каховський «Авангард» у звітному турі зазнав третьої поразки поспіль. Цього разу він поступився в гостях «Таврії-Скіф» (Роздол Запорізької області) — 1:2.

Наш кор.

Академічне веслування

«Золотий» рекорд

У Дніпропетровську збірна Херсона встановила історичний результат на чемпіонаті України з академічного веслування — наші спортсмени привезли додому одразу 15 золотих медалей. Підтвердили свій високий клас Артем Морозов та Дмитро Михай у складі четвірки парної. Виграла і жіноча четвірка парна, у складі якої були наші Дар’я Верхогляд та Євгенія Німченко. Найкращий час показали також збірні чоловічі та жіночі вісімки з херсонцями Віталієм Цурканом, Владом Богоявленським, Максимом Баклаженком, Сергієм Базилєвим, Артемом Верестюком, Олексієм Селівановим, Олександром Коновалюком, Наталею Ковальовою та Діаною Димченко. Станіслав Ковальов переміг у двійці парній легкої ваги. Ще одну золоту медаль завоювала Діана Димченко у двійці парній.

Вільна боротьба

Експеримент у Білій Церкві

Провідна херсонська борчиня — чемпіонка Європи серед молоді до 23 років — Олена Кремзер (55 кг) вирішила поекспериментувати на першості України серед юніорів до 20 років, взявши участь у змаганнях у вищій вазі — 59 кг. Вихованка Дениса Баїрова стала тут бронзовою призеркою, поступившись у сутичці за вихід до фіналу представниці Львова. У цій же ваговій категорії ще одна херсон­ська спортсменка Ілона Прокопевнюк стала другою. А от інші представниці нашого обласного центру Юлія Лісовська (67 кг) та Ліза Сайдакова (72 кг) свої вагові категорії виграли. Таким чином ці чотири медалі дозволили посісти дівочій херсонській збірній друге командне місце. Попереду тільки львів’янки.

Легка атлетика

Шості з однією медаллю

Команда Херсона здобула одну медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніо­рів з бігу на 10000 метрів. Її авторкою стала Юлія Шматенко у змаганнях жінок. Результат Юлії — 31 хв. 21 сек. Тріумфатор квітневого чемпіонату України з кросу в Цюрупинську Василь Газукін у Черкасах фінішував четвертим у забігу юніорів. Тож з однією медаллю збірна Херсона посіла шосте командне місце. У змаганнях брали участь 52 спортсмени з 15 міст України.