ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Новости - Спорт
21.09.2017 06:22

Футбол

‘’Мир’’ бере реванш!

Друге коло чемпіонату України серед команд другої ліги групи Б горностаївський ‘’Мир’’ розпочав домашнім матчем з ФК ‘’Нікополь’’ — командою, яка в нинішньому сезоні набула статусу вкрай незручного суперника. Зокрема, дві зустрічі для горностаївців завершились не зовсім вдало. І якщо матч поточної першості вдалося звести до нічиєї 0:0, то в кубковому двобої наші футболісти взагалі примудрилися поступитися, пропустивши єдиний м’яч наприкінці додаткового часу. І ось третє побачення. Скажу відверто: ‘’Гості дещо розчарували’’. Оскільки скласти гідну конкуренцію ‘’Миру’’, гра якого останнім часом набрала обертів, їм виявилося явно не до снаги. Звідси і підсумок — 3:0 на користь горностаївців.

Лише в першому таймі точилася більш-менш рівна боротьба. Команди спромоглися на два гострих моменти. Спочатку на 18-й хвилині Михайло Кривич, виконуючи штрафний біля лівої бокової лінії а-ля Шевченко, ледь не закинув шкіряного за комірець Артему Куліничу, а на 45-й хвилині Сергій Цибульський з правого флангу навісив  в район 11-метрової позначки на Івана Доценка. Той виграв повітряну дуель у захисника, але не поцілив у верхній кут воріт Ігоря Гришина.

У другому таймі миряни, вислухавши настанови Олександра Сапельняка, значно додали в активності. І вже на 49-й хвилині Володимир Черніков замкнув чудову передачу Олександра Боровика — 1:0!

За кілька хвилин Доценко небезпечно пробивав, але трохи зависоко. Поступово атакувальний запал господарів вщух, проте вони впевнено контролювали хід поєдинку. Наприкінці ж  матчу нікопольці, не витримавши темпу гри, ‘’посипалися’’. На 75-й хвилині Цибульський чудово пробиває зльоту. Гришин в неймовірному стрибку кінчиками пальців переводить м’яч на кутовий. На 80-й хвилині Цибульський, одержавши ‘’кулю’’ в центрі поля, пасує на Івана Доценка, той на швидкості елегантно обігрує захисника, входить у штрафний майданчик і не залишає шансів голкіперу — 2:0! А за дві хвилини Володимир Черніков, якого партнери вивели віч-на-віч з воротарем, встановлює підсумковий рахунок — 3:0!

Друга поспіль перемога ‘’Миру’’!

Переконливу перемогу в гостях здобула і новокаховська ‘’Енергія’’. У Миколаєві вона не залишила ‘’Суднобудівнику’’ жодних шансів навіть на нічию — 1:5. Гості першими повели в рахунку. Миколаївці поновили рівновагу. Але у подальшому на полі домінували футболісти ‘’Енергії’’. У цьому матчі дублем відзначився Бочак. І лише ‘’Таврія’’ знову засмутила своїх уболівальників. У Бериславі (на своєму полі!) вона поступилася ‘’Миколаєву-2’’ з рахунком 0:2. Лідер — харківський ‘’Металіст-1925’’ — на своєму полі зіграв унічию 1:1 з ‘’Дніпром-1’’ і тим самим дав можливість наблизитися до себе цілій групі команд. І серед них — ‘’Енергія’’ (25 очок), ‘’Дніпро’’ (24), ‘’Дніпро-1’’ (23 плюс гра в запасі) і ‘’Мир’’ (22). У ‘’Металіста-1925’’ 28 очок.

У наступному турі ‘’Мир’’ зустрічається у Харкові з ‘’Металістом-1925’’, ‘’Енергія’’ приймає ‘’Дніпро’’, а ‘’Таврія’’ гратиме на виїзді з ‘’Інгульцем-2’’.

Олександр РОЖОВЕЦЬ.

Чемпіонат області

‘’Дружба’’ зміцнює позиції

Центральним матчем 13-го туру чемпіонату Херсонщини з футболу серед аматорських команд, безперечно, був поєдинок між новомиколаївською ‘’Дружбою’’ і чулаків­ською ‘’Фортуною’’. Саме за його результатом можна було говорити про готовність високопільців боротися не лише за срібні нагороди, а й зазіхнути на ‘’золото’’. І футболісти ‘’Дружби’’ це підтвердили. Вони домінували на полі і здобули впевнену перемогу — 2:0. Натомість їхній конкурент у боротьбі за ‘’срібло’’ — херсонський ‘’Кристал’’ — ‘’спіткнувся’’ у Чорнобаївці. У не менш принциповому поєдинку він поступився місцевому ‘’Колосу’’ з мінімальним рахунком 0:1. Впевнену перемогу у турі здобула і новотроїцька ‘’Таврія’’. На своєму полі вона декласувала кам’ян­ський ‘’Меліоратор’’ — 4:0. Таким чином у новотройчан в активі вже 10 очок, і вони вже випередили кахов­ський ‘’Дніпро’’ та нововоронцовський ‘’Ентузіаст’’, матч між якими у Каховці завершився з рахунком 2:1 на користь господарів. Гру ‘’Колос’’ (А.-Н.) — СК ‘’Каховка’’ перенесено. Станом на 18 вересня у ‘’Колоса’’ (А.-Н.) — 34 очки, у ‘’Дружби’’ — 31, ‘’Кристала’’ — 23, ‘’Фортуни’’ — 20.

Наш кор.

Футзал

Старт з вольової перемоги

Херсонський ‘’Продексим’’ здобув важку перемогу в дебютному турі нового сезону чемпіонату України з футзалу серед екстралігових команд. Діючий чемпіон приймав на власному майданчику об’єднану команду Житомира та Києва ‘’ІнБев/НПУ’’. До речі, матч проходив без глядачів — таким чином КДК ФФУ покарав ‘’Продексим’’ за витівки херсонських уболівальників під час плей-офф простистояння з ‘’Соколом’’ минулого сезону. Можливо, таке покарання і вплинуло на характер гри нашого клубу, адже підопічні Ігоря Москвичова звикли до гарячої підтримки місцевої публіки. На 10-й хвилині після стрімкої контратаки гості відкрили рахунок. Відзначився Максим Чеберяк. На 18-й хвилині бразильський новачок команди Роніньйо віддав ідеальну передачу на Федорченка, і тому забити вже було нескладно — 1:1. Гра йшла до логічної нічиєї, але Богдан Свиридов за якусь мить до фінальної сирени забив переможний гол за господарів. 2:1 — важка вольова перемога ‘’Продексима’’.