ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Турнір пам’яті Героя
Новости - Спорт
01.11.2017 09:20

Відома четвірка півфіналістів
Завершилися матчі групових турнірів, за підсумками яких визначилися півфіналісти розіграшу кубка газети "Новий день" серед ветеранів пам’яті Героя України Віри Опанасівни Найдьонової.
У групі А стовідсотковий результат має "Тавричанка" з одноіменного села Каховського району. В останньому турі вона виграла в Генічеську у місцевого "Азовця" з рахунком 3:1 і стала першою півфіналісткою.
У групі Б новокаховська "Стріла" приймала цьогорічного чемпіона херсонський "Барбадос". Зустріч завершилася унічию — 1:1. Вона влаштовувала обидві команди, які набрали по 4 залікових очки і продовжать боротьбу за почесний кубок.
У групі В "Вікторія" (Бехтери) переконливо обіграла в Білозерці місцеву "Іскру" і теж досягла стовідсоткового результату. "Іскра" також у півфіналі.
А в понеділок відбулося жеребкування учасників півфіналу. За його результатами і стали відомі суперники. У суботу, 4 листопада, "Тавричанка" прийматиме "Стрілу", а "Вікторія" — "Барбадос". Початок матчів — о 13.00.
Остаточно визначено і місце проведення фіналів обох кубкових турнірів. Вони відбудуться у суботу, 11 листопада, на стадіоні села Тавричанки — батьківщини Героя України Віри Опанасівни Найдьонової. Спочатку — об 11.00 — відбудеться поєдинок за кубок газети "Новий день" серед аматорів, а потім — о 14.00 — фінал серед ветеранів. Нагородження команд — одразу ж по закінченні матчів.
Олексій ДОБРОЗИЧЛИВИЙ.

Кубок "Нового дня"
Урок від "Агроспорту"
Три чвертьфінальні матчі на кубок газети "Новий день" з футболу, що відбулися минулими вихідними, завершилися прогнозованими перемогами більш іменитих команд. Новомиколаївська "Дружба" (Високопільський район) у гостях взяла гору над "Кронау" з Високопілля з рахунком 6:0. З таким же рахунком асканійський "Колос-ОТГ" переміг у Каїрах Горностаївського району місцевий "Емануїл Фарм". Новотроїцька "Таврія" у Станіславі Білозерського району більш ніж переконливо взяла гору над місцевим ФК "Бригантина" — 8:1.
І лише у Чорнянці Каховського району матч між місцевим СК "Агроспорт" і СК "Каховка" закінчився несподіваною перемогою господарів. Основний і додатковий час не змогли визначити команду, що продовжить боротьбу у півфіналі розіграшу почесного кубка.
Протягом чотирьох таймів ворота суперників залишалися "сухими". А ось післяматчеві пенальті краще пробили футболісти "Агроспорту" — 5:4. Вони й гратимуть у півфіналі: 4 листопада, у суботу, о 13.00 прийматимуть "Колос-ОТГ".
Ще один півфінальний поєдинок відбудеться 5 листопада (о 13.00) у Новотроїцькому. Місцева "Таврія" прийматиме "Дружбу".
Зауважимо, три команди з нинішніх півфіналістів уже володіли перехідним кубком "Нового дня": "Таврія" — двічі (2010 і 2013 роки), "Колос" — двічі (2012 і 2015 роки) і "Дружба" — у 2016 році. "Агроспорт" торік грав у фіналі. Тож поліпшити свої досягнення може кожна з цих команд. Побажаймо їм успіху.
Олексій ЧОРНОВУС.

Футбол. Друга ліга
Мінімальна перемога "Миру"
Матч 19-го туру першості України між миколаївським "Суднобудівником" та горностаївським "Миром" мав для гостей особливий підтекст. Адже саме дивна домашня поразка в першому колі від "корабелів" призвела до відставки тодішнього головного тренера команди Віктора Богатиря.  Зрозуміло, що миряни були налаштовані на реванш. І він їм вдався. Напружене протистояння завершилося мінімальною перемогою "Миру" — 0:1!
З перших хвилин, незважаючи на важке поле, горностаївці захопили ініціативу і досить швидко досягли успіху. На 15-й хвилині Олександр Бринько у боротьбі з Романом Кретовим заволодів м’ячем і скинув його під удар Денису Бондаренку. Той, не входячи до штрафного майданчика, влучно поцілив у нижній кут воріт Ігоря Шилова. Повівши в рахунку, миряни не зменшили обертів, але до особливих загроз справа не доходила.
Після перерви миколаївці активізувалися, проте, витримавши тиск господарів, "аграрії" вирівняли гру і в подальшому впевнено контролювали її хід. Мали підопічні Олександра Сапельняка і декілька гострих моментів, аби не доводити зустріч до нервової кінцівки. На жаль, Сергій Цибульський не використав вихід віч-на-віч з воротарем, а Денис Притиковський простріл Бринька, головою пробив м’яч у стійку.
Ця перемога дозволила "Миру" з 30 набраними очками переміститись на уже звичне для себе 5-е місце.
Порадувала у цьому турі і сімферопольська "Таврія", яка у Бериславі обіграла "Дніпро" — 2:1. Здобуті 3 очки (всього 28) вивели "Таврію" на шосте місце.
А ось новокаховська "Енергія" поступилася в гостях "Дніпру-1" з рахунком 0:2. Та вона залишається  на звичному для себе четвертому місці, маючи в активі 35 очок.
У наступному турі в суботу "Енергія" прийматиме лідера — харківський "Металіст", "Мир" — "Інгулець-2", а "Таврія" гратиме в гостях з "Нікополем".