У Херсонській області російські війська здійснюють спроби форсувати річку Дніпро невеликими піхотними групами. Основна мета — витіснити українські сили оборони з району Антонівських мостів та закріпитися на низці островів, пише NewDay з посиланням на UNN.
Як повідомив речник Сил оборони півдня Владислав Волошин в ефірі телемарафону, російські підрозділи використовують човни для перекидання невеликих груп піхоти. Їхні штурмові дії мають локальний характер, проте є постійними.
За словами Волошина, агресор намагається захопити стратегічно важливі острови у дельті Дніпра. Зокрема, йдеться про острови Забеч, Стрига та Козолиський. Росіяни прагнуть створити плацдарм, аби згодом просуватися далі — острів за островом, протока за протокою.
Незважаючи на зосередження ресурсів, противник не має достатньо сил для повноцінного форсування Дніпра. За словами речника, класичну операцію з переправлення військ через річку росіяни наразі провести не можуть.
Спроби ворога прорватися через Дніпро та закріпитися на островах залишаються безуспішними — підкреслив Владислав Волошин.
Нагадуємо, раніше ми писали про те, що Росія завдала ударів по 43 громадах Херсонщини за добу, є жертви.
Немає коментарів. Будьте першим, хто прокоментує