3 день Олімпіади-2024: результати виступів українців та перелік усіх перемог за 29 липня

Вражаючі успіхи українських спортсменів.

29 Липня 2024
2 хв читання
539 переглядів
Третій день Олімпіади-2024: Українські спортсмени демонструють відмінні результати, але боротьба триває.

У понеділок, 29 липня, українські спортсмени продовжують боротьбу за медалі на Олімпійських іграх-2024 у Парижі. У третій змагальний день на Олімпіаді Україну представляють 25 спортсменів, з яких 12 претендують на медалі. NewDay розглядає результати їхніх виступів.

Фехтування. Шабля, одиночний турнір:

• Олена Кравацька в 1/32 фіналу перемогла Сюзен Будіаф з Алжиру (15:8), але в 1/16 фіналу поступилася японці Місакі Емурі (14:15).
  • Ольга Харлан у 1/16 фіналу здобула перемогу над японкою Сіхомі Фукушімою (15:9), в 1/8 фіналу розгромила представницю Азербайджану Анну Башту, у чвертьфіналі розбила угорку Анну Мартон (15:7). У півфіналі поступилася француженці Сарі Бальцер (7:15). У матчі за бронзову медаль боротиметься з південнокореянкою Себін Чої (початок о 21:50 за київським часом).
  • Аліна Комащук у 1/16 фіналу програла Джон Хайон з Південної Кореї (8:15) і вибула зі змагань.

Кульова стрільба. Мікст, пістолет, 10 м, кваліфікація:

• Олена Костевич та Віктор Банькін не пройшли до фіналу, показавши 13-й результат.

Дзюдо. До 57 кг:

• Дар’я Білодід у 1/16 фіналу за п’ять секунд іппоном перемогла Неру Тібва з Кирибаті, але в 1/8 фіналу програла японці Харуці Фунакубо і вибула.

Академічне веслування. Легкі парні двійки:

• Ігор Хмара і Станіслав Ковальов стали другими у своєму заїзді та пройшли до півфіналу, який відбудеться 31 липня.

Стрибки у воду. Синхронні стрибки, 10-метрова вишка, фінал:

• Олексій Середа і Кірілл Болюх посіли п’яте місце, набравши 412,65 бала.

Плавання:

• 100 м, спина, кваліфікація: Ніка Шарафутдінова не змогла пройти до півфіналу, показавши 22-й результат.
  • 800 м, вільний стиль, кваліфікація: Михайло Романчук не пройшов до фіналу, фінішувавши останнім у своєму запливі з результатом 7:49.75.

Настільний теніс. Одиночний розряд:

• Ярослав Жмуденко в 1/32 фіналу програв китайцю Фань Чженьдуну (0:4 за партіями), який є дворазовим віцечемпіоном Олімпіад.

Теніс:

• Одиночний турнір, друге коло: Даяна Ястремська не зуміла пробитися до 1/8 фіналу, поступившись колумбійці Камілі Осоріо (6:7, 4:6).
  • Парний турнір, перше коло: Людмила Кіченок і Надія Кіченок обіграли китайський тандем Чжан Шуай / Ван Сіньюй (6:1, 6:4).
  • Одиночний турнір, друге коло: Марта Костюк обіграла француженку Клару Бюрель (7:6, 6:2) та вийшла до 1/8 фіналу.

Велоспорт. Маунтенбайк, крос-кантрі, фінал:

• Олександр Гудима не фінішував, українця зняли з останнього кола як колового.

Бокс. Понад 92 кг, 1/8 фіналу:

• Дмитро Ловчинський програв нокаутом австралійцеві Теремоані Джуніору.

Спортивна гімнастика. Командне багатоборство, фінал:

• Ілля Ковтун, Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Назар Чепурний і Радомир Стельмах посіли п’яте місце, сумарно набравши 254,761 бала.

Залишайтеся з нами для подальших оновлень і підтримуйте українських спортсменів на Олімпіаді-2024.

Нещодавно Володимир Зеленський привітав українських спортсменів з початком Олімпіади.