За повідомленням ЗМІ, український футболіст Артем Довбик може залишити «Рому» вже цього літа. Перспективи гравця в клубі стали менш ясними з приходом нового тренера Джан П’єро Гасперіні. Нападник, який показав високі результати в минулому сезоні, потрапив під увагу декількох англійських клубів, що зацікавлені в його підписанні, пише NewDay.
Римська «Рома» активно оновлює склад, і разом з цим зростає конкуренція за місце в команді, що може вплинути на подальшу кар’єру Довбика. Як повідомляє журналіст Ніколо Скіра, нападником цікавляться клуби АПЛ, серед яких Лідс, Сандерленд і Вест Хем. Усі три команди шукають підсилення в атакувальній лінії, і Довбик є одним з можливих кандидатів.
Вест Хем має кадрові проблеми в атаці через травми своїх форвардів, що робить Довбика привабливим варіантом для цього клубу. Лідс і Сандерленд, які тільки повернулися в елітний дивізіон, також розглядають українця як посилення свого складу. Однак майбутнє Довбика в «Ромі» залишається під питанням, оскільки клуб вже підписав кілька нових нападників і продовжує працювати над укладанням нових трансферів.
Довбик став головним бомбардиром «Роми» минулого сезону, забивши 17 голів у всіх турнірах, але з переходом до нової стратегії гри під керівництвом Гасперіні його місце в команді стало менш очевидним. Римський клуб також підписав нападника Брайтона Евана Фергюсона і активно працює над укладанням контрактів з іншими футболістами, що можуть зайняти позицію в центрі нападу.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Мирон Маркевич прокоментував створення нового клубу Дніпро 1918.
Немає коментарів. Будьте першим, хто прокоментує