Apple анонсувала, що нова версія голосового асистента Siri отримає суттєві зміни, які перевершать попередні очікування. Проєкт модернізації став для компанії пріоритетом, а перебудова всієї архітектури асистента має забезпечити якісно новий рівень його роботи, пише NewDay.
Після кількох невдалих спроб інтеграції штучного інтелекту, в Apple змінили підхід до розробки Siri, визнавши, що початкові методи не дали бажаного результату. Саме тому компанія створює асистента з нуля, що призвело до затримки з релізом. За словами топменеджера Крейга Федерігі, оновлення вийде «значно більшим», ніж планувалося раніше.
Водночас деякі користувачі ставляться до цих заяв скептично. За останній рік Siri так і не отримала обіцяних функцій, а затримки викликали критику не лише в медіа, а й у юридичній площині — компанію звинувачують у введенні в оману. На цьому тлі Google вже встигла використати ситуацію для просування власного асистента, іронізуючи над «нескінченним очікуванням» релізу Siri.
Попри це, Apple продовжує працювати над апгрейдом. Ключову роль у розробці тепер відіграє Майк Роквелл, який курує технічну частину. Компанія не оголошує точну дату виходу нової Siri, але за наявною інформацією, оновлення може з’явитися навесні разом з iOS 26.4 або пізніше у 2026 році.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що суддя в США використовував штучний інтелект для написання рішення, виявлені фейкові факти.
Немає коментарів. Будьте першим, хто прокоментує