Український захисник Максим Таловєров розповів про розмову з Пепом Гвардіолою після матчу Кубка Англії між Манчестер Сіті та Плімутом. Як повідомляє NewDay з посиланням на Український футбол, наставник МанСіті похвалив гру українця та відзначив дисциплінованість дій команди Плімута в обороні. Таловєров забив єдиний гол за Плімут у цій грі, яка завершилася перемогою Манчестер Сіті з рахунком 3:1.
Пеп Гвардіола також звернув увагу на якісну взаємодію захисників Плімута з півзахисниками та воротарем, наголосивши на добре налагодженій перебудові в обороні. Крім того, він згадав попередній матч Плімута з Ліверпулем, відзначивши впевнену гру команди. Для Таловєрова така увага з боку одного з найкращих тренерів сучасності стала приємною несподіванкою та підтвердженням правильності обраної тактики.
З моменту переходу у Плімут Максим Таловєров встиг зіграти сім матчів та забити два голи. Наступний матч команди українця відбудеться проти Галл Сіті 4 березня. Захисник сподівається продовжити вдалі виступи та допомогти команді здобути важливі очки в Чемпіоншипі. Впевненість у власних силах та підтримка з боку Гвардіоли додають Таловєрову мотивації до подальших звершень.
Нагадаємо, раніше ми писали про альтернативи бігу, які спалюють більше калорій.
Немає коментарів. Будьте першим, хто прокоментує