Ламін Ямаль: юний герой веде Іспанію до фіналу Євро-2024

Збірна Іспанії здобула перемогу над командою Франції у півфіналі Євро-2024, з рахунком 2:1.

10 Липня 2024
2 хв читання
356 переглядів

Як повідомляє “New Day“, ця перемога відкрила Іспанії шлях до фіналу, де вони зустрінуться з переможцем пари Нідерланди — Англія. Матч відбувся на стадіоні «Альянц-Арена» у Мюнхені і став справжнім тріумфом для іспанської команди.

Перший тайм: швидкі голи

Гра розпочалася з бурхливих атак обох команд. На дев’ятій хвилині нападаючий збірної Франції Рандаль Коло Муані відкрив рахунок у матчі, забивши швидкий гол, який надав французам впевненості. Проте іспанська команда не збиралася здаватися. На 21-й хвилині 16-річний крайній нападник Ламін Ямаль зрівняв рахунок, вивівши Іспанію на новий рівень. Його гол став історичним, адже це був його перший гол у національній збірній. Через чотири хвилини після цього, на 25-й хвилині, Даниель Ольмо забив другий гол для Іспанії, встановивши фінальний рахунок.

Нападаючий збірної Франції Рандаль Коло Муані відкрив рахунок у матчі

Емоційний коментар Ямаля

«Я дуже щасливий. У мене на думці тільки перемога, перемога і перемога», — сказав він в інтерв’ю для COPE.

Після матчу Ламін Ямаль поділився своїми першими враженнями з журналістами.

Майбутній суперник: хто чекає у фіналі?

Іспанія тепер готується до фінального матчу, де їм протистоятиме переможець другої півфінальної пари — Нідерланди або Англія. Цей матч відбудеться завтра, 10 липня, на стадіоні «Сигнал Ідуна Парк» у Дортмунді. Головним арбітром зустрічі буде Фелікс Цвайер з Німеччини. Початок гри заплановано на 22:00 за московським часом. Це буде напружений матч, адже обидві команди мають високі шанси на перемогу.

Шлях Іспанії до фіналу

Шлях Іспанії до фіналу Євро-2024 був сповнений викликів і труднощів. Проте вони змогли подолати всі перешкоди завдяки своїй згуртованості та майстерності. Основні моменти цього шляху включають:

• Перемога у груповому етапі над сильними суперниками.
  • Напружені матчі у плей-оф, де вони демонстрували високу тактичну підготовку.
  • Вирішальна перемога над Францією у півфіналі.

Кожен з цих матчів показав силу та єдність іспанської команди, а також їхню здатність адаптуватися до різних ігрових ситуацій.

Фінал Євро-2024 обіцяє бути незабутньою подією для всіх футбольних фанатів. Іспанія вже довела свою силу, але чи зможуть вони довести це ще раз і стати чемпіонами?

Відповідь на це питання ми дізнаємося вже зовсім скоро.