Команда

На сайті newday.kherson.ua ми прагнемо забезпечити вас найактуальнішою та найнадійнішою інформацією про Херсон та його околиці. Наш успіх є результатом спільних зусиль талановитих, відданих своїй справі професіоналів. Зустрічайте нашу редакційну команду, яка працює день і ніч, аби надавати вам новини, які дійсно важливі.

Редакційний відділ

Наш редакційний відділ є серцем нашого порталу. Ці люди відповідають за те, щоб кожна стаття, кожна новина та кожне інтерв’ю були на висоті. Головний редактор, Богдан Яремчук, має понад 15 років досвіду в журналістиці і відома своєю неупередженістю та професійністю. Разом з нею працюють досвідчені журналісти, кожен з яких має свій унікальний стиль та підхід до висвітлення подій.

Команда журналістів

  1. Яна Кравченко – спеціалізується на політичних новинах та аналітиці.
  2. Марія Сидоренко – експерт з соціальних питань та культурних подій.
  3. Андрій Ковальчук – висвітлює економічні новини та питання бізнесу.
  4. Наталія Дорошева – займається розслідуваннями та журналістськими проектами.
  5. Олексій Бондаренко – відповідає за спортивні новини та новини технологій.

Кожен з них вкладає свою душу в роботу, забезпечуючи високу якість контенту на нашому сайті.

Наші цінності

Ми віримо, що успіх команди залежить від кожного її члена. Саме тому ми дотримуємося принципів взаємоповаги, професіоналізму та постійного розвитку. Ми прагнемо бути чесними та відкритими зі своїми читачами, надаючи їм тільки перевірену інформацію.

Наша команда – це більше, ніж просто колеги, це друзі та однодумці, об’єднані спільною метою: зробити кожен новий день у Херсоні кращим та інформативнішим для вас. Дякуємо, що ви з нами!

Exit mobile version