Іспанія стала чемпіоном Євро-2024, перемігши Англію 2:1

Історичний тріумф на Євро-2024 приніс Іспанії четвертий титул і звання титулованої команди в історії турніру.

15 Липня 2024
2 хв читання
388 переглядів

У фіналі, що відбувся на Олімпійському стадіоні в Берліні, іспанці здолали Англію з рахунком 2:1. Це був захоплюючий матч, який підтвердив, що Іспанія – незмінний фаворит європейського футболу, пише сайт New Day.

Перший гол на початку другого тайму забив Ніко Вільямс, який дав іспанцям перевагу.

Іспанець Ніко Вільямс названий кращим гравцем фіналу ЄВРО-2024.

Англія не здавалася і замінник Коул Палмер зміг вирівняти рахунок, повернувши надію для своєї команди.

Коул Палмер зрівняв рахунок у фіналі Євро-2024 проти Іспанії, це його другий гол за збірну Англії.

Проте, на 86-й хвилині нападник “Реал Сосьєдада” Мікель Оярсабаль забив вирішальний гол, який став переможним для Іспанії.

Вирішальний гол Мікеля Оярсабаля на 86-й хвилині.

Останні хвилини матчу були напруженими. Англія мала шанс зрівняти рахунок, але Дані Олмо головою відбив удар Марка Гехі з лінії воріт.

Героїчний захист Дані Олмо, який врятував команду в останні хвилини матчу.

Цей момент став вирішальним, дозволивши Іспанії зберегти перевагу і здобути перемогу.

Перед матчем Дані Олмо заявив, що хоче перешкодити Кейну виграти трофей.

Протягом всього турніру Іспанія демонструвала впевнену гру і високий рівень майстерності. Команда захоплювала вболівальників своєю молодістю та енергією. Вони впевнено пройшли через груповий етап і вийшли переможцями у всіх матчах плей-оф, здолавши на своєму шляху сильних суперників. Фінальний матч став вінцем їхніх зусиль і підтвердив статус Іспанії як одного з найсильніших футбольних колективів Європи.

Під час турніру було багато незабутніх моментів. Відважна гра Англії, яка майже зрівняла рахунок у фіналі, вражаючі голи іспанців, а також відмінна командна робота зробили Євро-2024 яскравим та захоплюючим. Іспанія заслужено стала чемпіоном, показавши блискучу гру протягом усього турніру.

Іспанія не тільки втримала свій статус одного з лідерів світового футболу, але й задала новий стандарт для майбутніх поколінь гравців.