Українська Прем’єр-ліга: результати усіх матчів 9-го туру чемпіонату з футболу

Матчі проходили з 4 по 6 жовтня.

7 Жовтня 2024
1 хв читання
128 переглядів

4-6 жовтня відбулись матчі дев’ятого туру української Прем’єр-ліги (УПЛ) сезону 2024/25, пише NewDay.

Тур розпочався в п’ятницю, коли «Чорноморець» здолав «Оболонь» з рахунком 1:0, завдяки голу Шевцова на 87-й хвилині. У другому матчі дня «Карпати» не змогли обіграти «Інгулець», закінчивши гру з нульовим рахунком.

Субота подарувала вболівальникам декілька цікавих зустрічей. «Верес» здобув вольову перемогу над «Зорею» (2:1), а «Олександрія» та «Рух» розійшлися внічию (1:1). Матч між «Колосом» і «Лівим Берегом» також закінчився нічиєю.

Неділя завершила тур насиченими поєдинками. «Полісся» обіграло «Ворсклу» з рахунком 2:1, а «Шахтар» вразив вболівальників, розгромивши «ЛНЗ Черкаси» (5:1). У центральному матчі туру «Динамо» з рахунком 2:1 здолало «Кривбас»: голи забили Рубчинський (5 хв) та Буяльський з пенальті (25 хв), а Михавко зрівняв рахунок автоголом наприкінці першого тайму.

Турнірний рейтинг УПЛ після 9-го туру.
Турнірний рейтинг УПЛ після 9-го туру. Фото: flashscore.ua

Зазначимо, що матчі десятого туру УПЛ відбудуться вже після міжнародної паузи, з 18 по 21 жовтня.

Нещодавно ми назвали результати усіх матчів 8-го туру чемпіонату з футболу УПЛ.