Українська Прем’єр-ліга: результати усіх матчів 10-го туру чемпіонату з футболу

Матчі проходили з 18 по 21 жовтня.

23 Жовтня 2024
1 хв читання
54 переглядів

З 18 по 21 жовтня відбулись поєдинки десятого туру української Прем’єр-ліги (УПЛ) сезону 2024/25. Тур розпочався в п’ятницю, коли «Шахтар» здолав «Колос» завдяки автоголу Краснічі на 59-й хвилині, пише NewDay.

У суботу «Олександрія» обіграла «Ворсклу» з рахунком 1:0, голом відзначився Беляєв на 58-й хвилині. «Динамо» влаштувало справжнє шоу, розгромивши «Оболонь» 5:1, з голами від Шапаренка, Ваната, Караваєва та Бражка. А матч між «Поліссям» і «Лівим Берегом» закінчився нічиєю 0:0.

У неділю «ЛНЗ Черкаси» здобув перемогу над «Інгульцем» (2:0), голи на рахунку Путрі. «Чорноморець» та «Верес» розділили очки в матчі, що закінчився 1:1, тоді як «Зоря» поступилася «Кривбасу» (0:1), єдиний гол забив Соса на 48-й хвилині.

Завершився тур у понеділок львівським дербі, де «Карпати» обіграли «Рух» з рахунком 1:0 завдяки голу Жана Педрозу.

Наступний, 11-й тур УПЛ, відбудеться з 25 по 27 жовтня.