На 27 лютого запланована чергова зустріч представників Росії та США, основною темою якої стане питання відновлення роботи дипломатичних представництв. Як повідомляє NewDay з посиланням на 24 Канал, захід відбудеться у Стамбулі, і поки невідомо, хто саме представлятиме обидві сторони. Попередній раунд переговорів між країнами пройшов 18 лютого в Ер-Ріяді за участі високопосадовців з обох сторін.
Згідно з офіційними джерелами, Росія та США планують обговорити системні питання, що впливають на діяльність дипломатичних місій. Відносини між двома державами залишаються напруженими, і раніше обидві країни запроваджували обмеження щодо роботи посольств. Очікується, що за підсумками переговорів стане зрозуміло, чи можлива нормалізація дипломатичних відносин та які кроки можуть бути зроблені для покращення ситуації.
Попередня зустріч у Саудівській Аравії зібрала представників обох країн, зокрема з російського боку участь брали міністр закордонних справ та радник президента. З боку США були присутні держсекретар, спецпредставник президента та радник з національної безпеки. Наразі невідомо, чи цей склад делегацій залишиться незмінним у Стамбулі, але переговори розглядаються як можливість визначити подальші кроки у дипломатичному діалозі між країнами.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що стало відомо, коли може відбутися зустріч Трампа і Путіна.
Немає коментарів. Будьте першим, хто прокоментує